آزمون آلس ALES

آزمون ALES برای متقاضیان از مقاطع لیسانس به کارشناسی ارشد و فوق لیسانس به دکتری جهت پذیرش و تحصیل در دانشگاههای ترکیه می باشد. این آزمون در دو گروه سوالی ساییسال( Sayısal) و سوزل (Sözel) و بطور همزمان سالانه سه مرحله در ترکیه برگزار می شود . به علت پیچیدگی مراحل ثبت نام آزمون آلس عموما متقاضیان از ۱۴ سال قبل تا کنون از موسسه ایران تومر و موسسه یوس دیتا کمک گرفته و ثبت نام آزمون ALES را به این موسسات محول میکنند.

مدارک لازم جهت ثبت نام پاسپورت متقاضیان و عکس با زمینه روشن و تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون آلس به موسسه ایران تومر و یوس دیتا جهت شرکت در آزمون و ادامه مراحل پذیرش تحصیلی در دانشگاههای معتبر ترکیه می باشند.

طبق لیست وزارت علوم برخی از دانشگاههای ترکیه مورد تایید وزارت علوم هستند که هر سال توسط این وزارت خانه مورد ارزشیابی و ویرایش قرار میگیرد. موسسه ایران تومر و یوس دیتا یک موسسه اعزام دانشجو به ترکیه و مرکز مشاوره تحصیل در دانشگاههای ترکیه می باشد که در حدود ۱۴ سال در این زمینه درشهرهای مختلف از جمله تهران ، تبریز و آنکارا دارای فعالیتهای مفید و قانونی می باشد و متقاضیان می بایستی حین انتخاب موسسات اعزام دانشجو به ترکیه و سایر کشورها ، دقت لازم را انجام داده و حتما از لیست موسسات مجاز مندرج در سایت وزارت علوم و تحقیقات ، این کار را انجام دهند تا توسط موسسات غیر مجاز به دردسر و بی مسئولیتی اینگونه موسسات گرفتار نشوند.

موسسه ایران تومربا تلاش کارشناسان و اساتید ریاضی تا سال ۲۰۱۹ توانسته مفیدترین پکیج های مربوط به منابع آموزشی آزمون Ales و همچنین نمونه سوالات آلس (Ales) را همراه با جوابهای حل شده و تشریحی در قالب پکیج آماده و تنظیم و چاپ نماید که از طریق همین سایت قابل سفارش و ارسال برای متقاضیان تحصیل در ترکیه به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.